מבצעים

הזדמנות נדירה ל-8 מהירי החלטה – סרטון שיווקי ב249 ₪ בלבד!

 

ההזדמנות הזו היא חד פעמית וזמינה בימים הקרובים עבור 8 בעלי עסקים מהירי החלטה שיודעים לזהות הזדמנות אמיתית כשהם פוגשים בה. ברגע שייקלטו 8 הזמנות - ההצעה נעלמת!

שנת 2015 הוכרזה על ידי מיטב המומחים בעולם כשנה בה הוידאו יתפוס את מרכז הזירה העיסקית ברשת בכל הנוגע לקידום, שיווק ובניית תשתיות מכירה בכל העולם.

לפניכם 5 סטטיסטיקות המצביעות על המגמה:

 1. יוטיוב הפך למנוע החיפוש השני בגודלו בעולם (היחידי הגדול ממנו הוא גוגל עצמו)

 2. לסרטון וידאו יש עד פי 53 יותר סיכוי להגיע לעמוד הראשון בגוגל!

 3. 89% מהקונים ברשת הצהירו שלא יקנו ממך בלי לראות וידאו.

 4. 76% מהעסקים העידו על תכניתם להגביר בשנת 2015 את השימוש בוידאו למטרות שיווק ומכירה.

 5. 2.6 מליון ישראלים מבקרים ביוטיוב בכל יום! 87% מהם הם מעל גיל 18.

 

תנו לעסק שלכם boost מקצועי - לפניכם 2 הצעות לשדרג את מערך השיווק שלכם עם סרטון מקצועי במחיר מבצע חד פעמי:

 

הצעה 1:

 

סרטון מקצועי בכיכובכם על רקע לבן נקי

 ב-750 249  בלבד!

את הסרטון תוכלו לתכנן לכל מטרה עסקית – סרטון מכירה לדף נחיתה, טריילר הכרות לערוץ היוטיוב שלכם, הצעה למתנה חינמית תמורת הרשמה לרשימת התפוצה שלכם וכו'. את הסרטונים ניתן יהיה להעלות ליוטיוב, לפייסבוק או לאתר.

מה כולל הסרטון?

 • צילום וידאו מקצועי שלכם על רקע לבן (לימבו) נקי.

 • הצילום במצלמת 4K מתקדמת – שיא הטכנולוגיה לשנת 2015.

 • אפשרות לשימוש בטלפרומפטר - לא תצטרכו לזכור את הטקסט בעל פה (הטלפרומפטר הוא מסך זכוכית עליו רץ הטקסט כך שאתם מקריאים אותו כמו קריין חדשות מקצועי).

 • עריכה מקצועית הכוללת מוסיקה, כותרות, גרפיקה, הלוגו של העסק שלכם, סגיר עם פרטי התקשרות וקריאה לפעולה או כפתור לחיץ המעביר את הצופה ישירות לאתר שלכם או לדף נחיתה.

 • אפשרות לפתיח אנימטיבי עם הלוגו שלכם – תוכלו לבחור מתוך מגוון אפשרויות ולקבל פתיח מקצועי בתוספת של 50 ₪ בלבד (לשם כך נדרש שתשלחו לנו את הלוגו שלכם בפורמט פוטושופ מופרד מהרקע ובאיכות גבוהה).

 • המחיר אינו כולל מע"מ. המחיר הוא עבור סרטון של עד 3 דקות. מומלץ לעשות סרט של עד 2 דקות. המחיר אינו כולל כתיבת תסריט.  הצילומים יצולמו בבאר יעקב (ליד ראשל"צ). ניתן להזמין רק סרטון אחד לכל מצטלם.

הצעה 2:

כתבת פורטרט תדמיתית על העסק שלכם - כתבה מקצועית המשלבת ראיון אישי וצילום שלכם בעסק.

 ב-1750 780  בלבד!

כתבה תדמיתית היא הדרך האפקטיבית ביותר לתת ללקוחות פוטנציאליים הזדמנות לפגוש אתכם, להכיר ולהתרשם מכם, להתחבר לאנרגיה שלכם ולבחור בכם ליצירת קשר עסקי.

היתרון הבולט של כתבה תדמיתית הוא שלכתבה דוקומנטרית היכולת לחצות במהירות הגדולה ביותר את מחסום האנונימיות, ליצור מיתוג מקצועי ולבנות עבורכם תשתית מכירה בזמן שיא.

את הכתבה מתאים לשים כטריילר בערוץ היוטיוב, להעלות לעמוד הפייסבוק העסקי ולהשתמש בכל פרזנטציה שלכם ככרטיס ביקור מצולם המתוכנן לפתיחת דיאלוג מקצועי.

 

מבנה הכתבה:

את הצילומים והראיון אנו נתכנן ביחד. המטרה היא לצלם אתכם בסביבה הטבעית של העסק ולהעניק לכתבה מראה דוקומנטרי. בכתבה ישולב ראיון עמכם לצד צילומים שלכם בעת הפעילות המקצועית. בין אם זה קליניקה, משרד, מוסך או סדנת אמנים - הערך האמיתי מתקבל מלשמוע אתכם מדברים ולראות אתכם מעניקים שירות מקצועי, יוצרים מוצר או מעניקים ערך ופתרונות ללקוחות שלכם בזמן אמת.

את הסרטונים ניתן יהיה להעלות ליוטיוב, לפייסבוק או לאתר.

כך תוכל להראות הכתבה התדמיתית של העסק שלכם.

 

מה כולל הסרטון?

 • ראיון מקצועי שלכם בעסק שלכם (יש גם אפשרות לצלם אתכם על רקע צבעוני או לבן נקי).

 • הצילום במצלמת 4K מתקדמת – שיא הטכנולוגיה לשנת 2015.

 • הראיון יהיה ספונטני על נושאים שתכננו מראש. במידה ויש טקסטים מסוימים שאנו יודעים שחשוב לאמר אותם בצורה מדוייקת תהיה האפשרות לשימוש בטלפרומפטר - לא תצטרכו לזכור את הטקסט בעל פה (הטלפרומפטר הוא מסך זכוכית עליו רץ הטקסט כך שאתם מקריאים אותו כמו קריין חדשות מקצועי).

 • עריכה מקצועית הכוללת מוסיקה, כותרות, גרפיקה, הלוגו של העסק שלכם, סגיר עם פרטי התקשרות וקריאה לפעולה או כפתור לחיץ המעביר את הצופה ישירות לאתר שלכם או לדף נחיתה.

 • אפשרות לפתיח אנימטיבי עם הלוגו שלכם – תוכלו לבחור מתוך מגוון אפשרויות ולקבל פתיח מקצועי בתוספת של 50 ₪ בלבד (לשם כך נדרש שתשלחו לנו את הלוגו שלכם בפורמט פוטושופ מופרד מהרקע ובאיכות גבוהה).

 • המחיר אינו כולל מע"מ. המחיר הוא עבור סרטון של עד 4 דקות

איזורי הצילום לכתבת התדמית

הצילומים של הכתבה אפשריים באיזור הנמצא במרחב שבין חדרה, כ"ס, מודיעין, ירושלים, באר שבע, אשקלון. אשדוד, ראשל"צ, ת"א והרצליה.

בונוס: פרסום וחשיפה בחינם!

חלק מהסרטונים יופיעו בדף הנחיתה שלנו כדוגמאות לסרטונים שהפקנו וכך תקבלו חשיפה רחבה ובחינם לעסק שלכם!

0% סיכון - 100% אחריות!

שביעות רצון מובטחת – אם מאיזושהי סיבה לא תהיו מרוצים תקבלו החזר כספי מלא ללא שאלות מיותרות.

רק 8 בעלי עסקים שיש להם מזל יזכו בהזדמנות הזו! כדאי להיות אחד מהם, לא ככה?

כנסו ללינק הזה, ומלאו פרטי התקשרות ותשלום. מיד לאחר התשלום תועברו לדף עם הנחיות ואנו נהיה עמכם בקשר בהקדם.

 

או

וידאו מרקטינג      סרטי תדמית      סרטי שיווק      פרסומות      סרטוני מכירה      סרטי הדרכה שיווקיים    תיעוד הרצאות וכנסים     קמפיין השקה      פלטפורמות הדרכת וידאו      קמפיין וידאו      קמפיינים 'ויראליים'     מיתוג וידאו       מערכי שיווק      ערוץ יוטיוב מקצועי