הסרט השיווקי הפך לכוכב הרשת ולמקדם המכירות מספר 1 בעולם, ובוידאוביז אנו מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות להפקת מערכי וידאו מרקטינג וסרטונים שיווקיים.

 

אנו מעמידים לרשותכם מומחיות רבת שנים ביצירת תשתיות ופרוייקטי שיווק מבוססי וידאו בארץ ובעולם. כלקוחות שלנו, אתם נהנים לעבוד עם מקצוענים שמבינים את המטרה שלכם ויודעים ליצור עבורכם פתרונות חכמים ואפקטיביים הממקסמים את ההשקעה ויוצרים תוצאות אמיתיות. 

בעבודה עימנו תגלו שאנו חושבים כמו יזמים ולוקחים חלק פעיל בהבאת פתרונות אפקטיביים לשיווק העסק שלכם.

סרטי תדמית, מיתוג ופרסומות יוטיוב ופייסבוק

הסרטון שלפניכם מדגים את המגוון העשיר של הטכניקות הויזואליות והפתרונות היצירתיים שאנו משתמשים בהם.

לכל פרוייקט אנו מתייחסים בתשומת לב רבה ומציעים לכם את הפתרון האפקטיבי ביותר בהתחשב בצורך, ביעדים ובתקציב. במילים אחרות, סרט שמשרת אתכם היטב ויוצר תוצאות בשטח.

איזה סרט לעשות?

יש המון אפשרויות להפקת סרטונים. השאלה האמיתית היא כיצד עושים סרט או מערך סרטים שמייצר תוצאות של ממש.

אנו נבנה ביחד איתכם תכנית הפקה מדויקת, בהתאם לתקציב וליעדים השיווקיים, ליצירת מערך שיווק מבוסס וידאו שעושה את העבודה.

 

לכל פרוייקט אנו בוחנים שלל אפשרויות עד שאנו מוצאים את המענה המדויק והאיכותי ביותר ומוודאים שתקציב ההפקה מותאם לצורך וליכולת שלכם.

בין אם אתם צריכים סרט תדמית מושקע, סרטון ויראלי למדיה החברתית או סדרת סרטי הדרכה בסגנון how to, אנו נמצא את הפיתרון המושלם עבורכם!

1. פגישה ראשונית.

פגישה בה אנו עונים על סדרת שאלות המדייקות את המטרות, קהל היעד, התקציב, מעמד ההקרנה שבו הסרט/ים יוצגו ומה ייחשב כהצלחה של הפרויקט.
 

2. אפיון הפרוייקט.

אנו מכינים מסמך תכנון הפרויקט - סוג הסרטונים שאנו מציעים להפיק, התקציב ולוח הזמנים.
לאחר החתימה יוצאים לדרך.
 

3. כתיבת התסריט.

התסריט הוא מפת הדרכים של הפרוייקט. הוא מאפשר לנו לוודא שיש חזון משותף ובהירות על העומד להתרחש ולאפשר לנו להתכונן היטב לצילומים.
 

4. צילום הסרט.

ימי הצילום הם בדרך כלל אינטנסיביים כשהמטרה היא להכניס את כל הצילומים לזמן קצר ומתוכנן בקפידה. בדרך כלל אנו מבקשים שהלקוח יהיה נוכח בצילומים על מנת שנוכל להתייעץ על שאלות שעולות במקום.
שימו לב - ימי צילום יכולים להיות משלהבים ומלאים באדרנלין – אתם עוד עשויים להתמכר לחוויה :)
 

5. עריכה ופוסט פרודקשן.

בשלב זה אנו עורכים את החומרים על פי מפת הדרכים שהתווינו בתסריט, מוסיפים קריינות, מוסיקה, אפקטים ויזואליים וקוליים, אנימציה וכותרות. 

 

מעוניינים לקבל יותר מידע? מעולה. ספרו לנו בקצרה על הפרוייקט שלכם ואנו נחזור אליכם עם תשובות ואפשרויות!