סרטון השקה לאפליקציית BEEX 

הפרוייקט האחרון שהפקנו:

דוגמאות למגוון סרטונים שהפקנו עבור לקוחותינו:

מזניקים את  השיווק שלכם עם VIDEO MARKETING

בצוות שלנו פועלים יוצרים מהשורה הראשונה בתחומי הקולנוע והטלויזיה, הפרסום והשיווק הדיגיטלי. בעבודה עימנו תגלו שאנו חושבים כמו יזמים ולוקחים חלק פעיל בהבאת פתרונות לשיווק העסק שלכם. אתם תהנו לעבוד עם מקצוענים שמבינים את המטרה שלכם ויודעים לבנות עבורכם פתרונות חכמים ואפקטיביים שיוצרים תוצאות אמיתיות והכנסות. 
אנו מזמינים אתכם להנות מהשילוב של מקצוענות, עדכניות, יחס אישי ולמעלה מ-16 שנות נסיון ולהצטרף למועדון הולך וגדל של לקוחות מרוצים ופרוייקטים מוצלחים.

בVIDEOBIZ אנו משתמשים בכלים המתקדמים בעולם כדי להזניק את הטראפיק והמכירות שלכם בגוגל, יוטיוב ופייסבוק.

סרטי תדמית 

הפקת

הפקת סרטוני תדמית וסרטונים שיווקיים ומיקומם בעמוד ראשון בגוגל, יוטיוב, פייסבוק, לינקדאין ועוד

ערוץ יוטיוב מקצועי – כיום יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בכולם כשהיחידי הגדול ממנו הוא גוגל עצמו. יוטיוב הוא כלי שיווק מתקדם ורשת חברתית בפני עצמו ולכן ערוץ חכם מתוכנן היטב הוא חלק חשוב בבניית התשתית השיווקית שלכם.

 

הערוץ ישמש אותנו כדי להעלות סרטונים שיווקיים עם אסטרטגיות שיווק עדכניות  ולקדם אותם תחת מילות המפתח החשובות. בנוסף אנו נקשר אותו לאתר הבית, לעמוד הפייסבוק העסקי, וללינקים אחרים הקשורים למותג ליצירת תנועה עסקית (טראפיק), המרה ומכירות.

הפקת סרטי תדמית

סרט התדמית הוא חלון הראווה של המותג ומשמש כדי ליצור הכרות ראשונית עם המוצר או השירות ולהתניע דיאלוג שיווקי עם לקוחות פוטנציאליים.

סרט תדמית איכותי רותם את קהל היעד, מעניק למותג סטטוס של מקצוענות ומאפשר להציג את היתרונות של המוצר או השירות בזריזות ובאפקטיביות.

אורגני

קידום

סרטוני

שימוש בסרטוני וידאו כדי להעפיל באופן אורגני לעמוד הראשון בגוגל וביוטיוב במגוון ביטויי מפתח מובילים

מערך מסוג זה מזניק את הקידום האורגני של העסק תחת ביטויי מפתח מובילים בגוגל וביוטיוב תוך כדי שהוא מקדם גם את החלקים האחרים של תשתית השיווק - האתר, הבלוג, עמוד הפייסבוק ועוד.

להרחבה על מערך סרטוני קידום אורגני - ליחצו כאן

מערך סרטוני קידום אורגני

מערך סרטוני קידום אורגני זוהי דרך אפקיבית כדי להעפיל לעמוד הראשון בגוגל וביוטיוב ולבסס את המותג כמוביל בנישה המקצועית שלו.

 

איך זה עובד?

המערך כולל 15 עד 30 סרטונים קצרים המשלבים את מילות המפתח המובילות בגוגל בתחום של העסק. לסרטונים אנו עושים אופטימיזציה מקצועית (video seo) ומבצעים מגוון פעולות קידום אורגני כדי למקסם את החשיפה שלהם ברשת.

סרטי הדרכה הם פלטפורמת שיווק מעולה. יוטיוב מדווחים על עלייה של 70% כל שנה בסרטוני HOW TO - זה אומר שאנשים רוצים ללמוד ולקבל מידע דרך סרטוני וידאו.

הדרכה

סרטוני

הנה כמה דוגמאות לשימוש נבון בסרטוני הדרכה:

 • חברה לציוד רפואי יכולה לספק הדרכה מלאה על שימוש נכון בציוד באמצעות סרטוני וידאו מפורטים.​

 • מומחה לכירורגיה פלסטית יכול לתת מגוון הסברים מקדימים על התהליך הרפואי.

 • בעל מסעדת שף יכול לתת פתרונות לאיך להכין מאכלים מיוחדים ב-5 דקות.

 • חברה לציוד גינה שהרכיבה מערכת השקייה חדשה יכול לשלוח ללקוח סרטוני הדרכה כיצד להפעיל ולתחזק את המערכת במהלך השנה.

ספריית סרטוני הדרכה מקצועיים מחזקת את תחושת הביטחון של הלקוח ומשמשת ככלי מיתוג ושיווק לכל דבר. הלקוחות נהנים מהמידע וחווים ביטחון במותג.

 

הדרכה איכותית היא אפיק מצוין ליצירת קשר מתמשך עם הקהילה שלכם. הלקוחות זוכרים אתכם לטובה בגלל ההשקעה ובתמורה הם שבים לרכוש מכם, ממליצים עליכם לחברים ונענים להצעות נוספות שיש לכם להציע להם. 

בנוסף, סרטוני  הדרכה זו דרך מצוינת לחסוך כוח אדם ולפרסם תוכן בתחומים בהם יש רגולציה ומגבלות על פרסום.

אוטוריטה

סרטוני

וידאו זו הדרך המהירה ביותר להפוך לדמות ציבורית ולאוטוריטה ברשת

דוגמאות לסרטונים שממתגים אתכם כאוטוריטה הם:

 • טיפים מקצועיים

 • סרטוני הדרכה

 • מענה לשאלות שהקהל שלכם שואל (FAQ)

 • שיתוף מחיי היומיום המקצועיים שלכם המאפשר להכיר אתכם באופן אישי

 • הצגה של הזדמנויות וכלים עדכניים שהקהל מחפש

 • מבנים של שיתופי פעולה.

 • בניית משפכי שיווק יעילים למוצרים ולשירות שלכם.

כיום, הדרך האפקטבית ביותר להפוך לדמות ציבורית ולאישיות מוכרת היא סרטוני אוטוריטה המשולבים בכל רחבי הרשת וממתגים אותך כמומחה.


סרטונים אלו מעניקים ערך רב לקהל היעד שלכם שבתמורה מעניק לכם את הדבר היקר ביותר - את הזמן שלהם!

 

מיתוג של מומחה מאפשר להשקיע בקהל שלכם, לבנות עימם מערכת יחסים ובסופו של דבר להניע אותם לפעולה כמו רכישה של מוצרים ושירותים.

סרטוני אוטוריטה אינם יקרים להפקה והם דרך מצוינת ליצור ערוץ פרנסה שיעבוד עבורכם 24/7 וישרת אתכם לאורך זמן. בנוסף, קל להשתמש בהם למטרות קידום אורגני וכך להנות מחשיפה גבוהה בגוגל וביוטיוב.

עדויות

סרטוני

אלו הסרטונים שיביאו לכם יותר לקוחות מכל סוג אחר של פרסום

את סרטוני העדויות כדאי לשים בערוץ היוטיוב ולהעלות בנפרד לפייסבוק. אפשר גם לצרף להתמיע אותם בדפי נחיתה ופרסום. מומלץ לצרף לכל סרטון את המיתוג של העסק ולצרף קריאה לפעולה ואז ניתן להשתמש בהם כפרסומות בפני עצמם ולעשות להם קידום ממומן.

סרטוני עדויות הם בעלי פוטנציאל המכירה הגבוה ביותר ברשת. אין כמו עדות אותנטית של לקוח מרוצה כדי לשכנע לקוח פוטנציאלי להשתמש בשירות.

סרטוני עדות הם חלק חשוב מאד בתשתית השיווק של העסק שלכם ועל אף שהם פשוטים וזולים יחסית להפקה, האפקטיביות שלהם היא עצומה כשהם מופיעים לפני לקוח שמתלבט האם לקחת את ההחלטה ולרכוש את השירות או המוצר שלכם.

סרטוני עדויות עובדים על הזדהות עם נותן העדות לכן המטרה היא להפיק מגוון גדול ככל האפשר של עדויות שיפנו לסוגים שונים של לקוחות.

פרסומות

וידאו

הפקת פרסומות ליוטיוב ופייסבוק + סרטוני מכירה לדף נחיתה

שימוש בכתבות ופרסומות וידאו ממומן בפייסבוק:

שימוש נכון בוידאו יכול ליצור תוצאות מעולות בפייסבוק בזכות הטירגוט המעולה של הפלטפורמה.

סטטיסטיקות מהשנה האחרונה מצביעות על גידול משמעותי בשימוש בפרסום וידאו וקידום ממומן של כתבות וידאו בפייסבוק הודות לאחוזי המרה גבוהים במיוחד.

וידאו המשולב בדף נחיתה:

קמפיין המוביל לדף נחיתה עם וידאו מכירה או המרה – סטטיסטיקות מצביעות על כך שדפי נחיתה עם וידאו יוצרים יחס המרה הגבוה בעד 80% מדפי נחיתה ללא וידאו.

פרסומות וידאו הם כלי חזק שנכנס למשחק ופריצת הדרך הגדולה הבאה. היום, לראשונה בתולדות הפרסום הטכנולוגיה להפצת פרסומות וידאו הפכה נגישה לכולם וכל אחד יכול לבנות לעצמו קמפיין פרסום וידאו.

כיום יוטיוב ופייסבוק מציעות מגוון של אפשרויות פרסום עם מנוע טרגוט מעולה לצד מחירי מדיה יחסית מאד זולים. שימוש חכם בוידאו יכול לשדרג את הקמפיינים שלכם ולרשום ROI גבוה במיוחד (Return on investment).

פרסומת קדימון ביוטיוב (InStream):

כיום, יוטיוב מאפשר לשדר עד 30 שניות מלאות של פרסומת קדימון (הפרסומות שניתן לדלג עליהן) לפני שאתם משלמים על המדיה!

 זה אומר שיש לכם 30 שניות לסנן את קהל הצופים לפני שאתם משלמים על החשיפה.

 מודל זה קיים רק ביוטיוב ובהתחשב בזה שגם המדיה עצמה זולה כרגע - זו אפשרות שאין לה מתחרים.

VIDEOBIZ - THE ISRAELI VIDEO MARKETING CENTER.

our team of professionals enhance your business by implementing advanced video marketing strategies and tactics to your marketing and sales platforms.

Expert image films, training films, business presentations or a full production strategy for creating a professional video brand - Our team offers you 360 solutions for your video marketing needs.

We offer an array of solutions for a wide scale of production budgets - whether you have a big budget or a small one we will provide you with the most effective solutions - transforming your investment into professional video marketing and sales tools.

The VIDEOBIZ team offers excellent production value with a warm personal connection. Our clients include very big Israeli companies alongside with small firms and professionals.

Looking forward to collaborating with you.
Eran Skutelsky, CEO Videobiz