סרטי הדרכה, תיעוד תהליכים, מידע ארגוני, סרטי How to, FAQ ומגוון סרטוני מידע

עד לפני כמה שנים סרטי הדרכה נחשבו למוצר המשמש אך ורק כדי להעביר אינפורמציה. כיום, סרטי הדרכה מהווים כלי מרכזי בתשתית השיווקית של עסקים רבים ובשימוש נבון תוכלו גם אתם לנצל אותם לשיווק, מיתוג ויצירת שירות איכותי ללקוחות שלכם.

בעקבות ההתפתחויות המהירות שהתרחשו בעולם האינטרנט והודות לפלטפורמות שיתופיות כגון יוטיוב והרשתות החברתיות, סרטי ה-how to הפכו לכוכבי הרשת וחלק חשוב מהמיתוג והשירות שחברות מפעילות כחלק בלתי נפרד מהמערך השיווקי.

 

 

לפניכם מגוון מתוך סרטוני ההדרכה ופתרונות המידע שאנו פיתחנו ומפתחים בVIDEOBIZ.

לצוות שלנו נסיון רב בפיתוח הדרכה איכותית ואנו משלבים את הטכניקות והטכנולוגיות העדכניות ביותר על מנת לאפשר לכם ליהנות ממוצרים מעולים ופורצי דרך.

VIDEOBIZ

דוגמאות

היתרון הבולט בסרטי הדרכה מתחיל בפנייה המדוייקת לקהל היעד – מי שצופה בסרטון זה צופה בו כיוון שהוא מעוניין במידע ואנחנו כחברה עסקית מעוניינים ליצור איתו דיאלוג ומערכת יחסים. סרטוני הדרכה הם דרך מצויינת ליצור מבנה של know-like-trust ולפתח דיאלוג עם לקוח קיים או עתידי על ידי כך שאנו משקיעים בו ונותנים לו מידע בעל ערך החוסך לו זמן, אנרגיה או כסף.

 

שימוש חכם במערך של סרטי הדרכה מאפשר לעסק שלך להעניק חווית שירות איכותי ולספק פתרונות היוצרים אצל קהל היעד רצון לשוב ולהעזר באתר, להרשם לרשימת התפוצה שלכם ולזכור עסק זה כמקום המעניק לו את הפתרונות שהוא מחפש. לקהל זה אין סיבה לפנות למתחרים שלכם!

 

הפקה של סרטי הדרכה בדרך כלל אינה יקרה כהפקת סרטי תדמית מושקעים וסדרה של סרטי הדרכה איכותיים יכולה להוות חלק מרכזי בשיווק של כל עסק המוכר מוצרים או מספק שירות ללקוח.

 

בVideoBiz אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות של סרטי הדרכה:

 • סרטון דוקומנטרי תדמיתי קצר המראה את המוצר בפעולה

 • תיעוד של ימי עיון/הדרכות הניתנות על ידי מומחים בתחום

 • סרטוני סלב-רשת – פנייה ישירה לקהל הצופה בחומר בזמנו הפרטי – אישי יותר ובונה תחושה של הכרות אינטימית עם הפרזנטור. 

 

שיטות הפרסום הישנות יותר דגלו בהורדת מסרים חד כיווניים באמצעות מדיה חד כיוונית כמו הטלויזיה, הרדיו והעיתונות. האינטרנט בנוי על מנת לספק אפשרות לדיאלוג ותקשורת.

 

כיום יותר ויותר חברות מבינות את היתרון העצום ביצירת תקשורת אישית ועולם השיווק הפך למרחב של שיתופי פעולה בין לקוחות לעסקים.

דוגמאות נוספות:

 • סרטוני how to - סרטונים שכל הוויתם נתינת ערך על ידי שיתוף של מידע שימושי.

 • סרטוני מידע (wiki) - סרטונים בתחומים שמותר לתת מידע לא פרסומי בלבד - כגון רפואה או עריכת דין.

 • סרטוני תהליך שלב אחר שלב - מספקים הדרכה מלאה ומפורטת של כל פרט ופרט במוצר או בתהליך

 • סרטי זכרון ארגוני והדרכה פנים ארגונית - חוסך זמן רב כשמגייסים עובדים חדשים ומאפשר נגישות למידע זה בכל עת.

 • סרטוני השוואה או סקירה של מוצרים - מעניק לכם הזדמנות לתת מידע חשוב ממש בשלב לפני הרכישה.

 • עדויות - אין כמו המלצה כנה מלקוח מרוצה כדי לתת תוקף לאיכות של המוצר או השירות.

 • פרזנטציות והמחשה - כשאתם רוצים להשאיר את הקהל סקרן ורתום, פאוור פונט זה כבר לא מספיק. כיום יש אפשרויות ליצור סרטוני פרזנטציה מרתקים ואפקטיביים בזכות המחשה מתקדמת. ניתן גם לשלב צילום של המרצה בתוך המצגת כך להפוך את הפרזנטציה כולה לסרטון שניתן לשלוח או להעלות ליוטיוב וכדומה.

 • slow/fast motion - תיעוד תהליכים מיוחדים כגון צילום מהיר מאד או איטי מאד.

 

מעוניינים לקבל יותר מידע? מעולה. ספרו לנו בקצרה על הפרוייקט שלכם ואנו נחזור אליכם עם תשובות ואפשרויות!

וידאו מרקטינג      סרטי תדמית      סרטי שיווק      פרסומות      סרטוני מכירה      סרטי הדרכה שיווקיים    תיעוד הרצאות וכנסים     קמפיין השקה      פלטפורמות הדרכת וידאו      קמפיין וידאו      קמפיינים 'ויראליים'     מיתוג וידאו       מערכי שיווק      ערוץ יוטיוב מקצועי